Günün Fırsatları   Tüm Fırsatlar   Fırsat Ürünleri Nasıl Çalışır ?  

Fair & Lovely Cilt Beyazlatıcı

ve Leke Giderici Krem

59 TL 29 TL  
     

Online Kredi Kartı İle Almak İçin Adet Seçiniz

 
 

 

BU MÜKEMMEL FIRSATI KAÇIRMAYIN !

2 ADET ALANA 1 KUTU HEDİYE !!! 3 ADET ALANA 2 KUTU HEDİYE !!! 2 ADET ALANA 1 KUTU HEDİYE !!! 3 ADET ALANA 2 KUTU HEDİYE !!! 2 ADET ALANA 1 KUTU HEDİYE !!! 3 ADET ALANA 2 KUTU HEDİYE !!!

Fair Lovely Daha Parlak Ciltler, Cilt Yenileyici Krem
Ülkemizde de olduğu gibi Batı dünyasında kadınlar bronz cilde sahip olmak için, solaryum merkezlerine gidip ve bronzlaştırıcı kremleri tüketirken, Arap ülkelerinde ise ‘beyazlaşmak’ moda oluyor. Günümüz koşullarında bronzlaşmanın moda haline gelmesiyle, Asya ve Afrika’da var olan beyazlatma geleneği Arap dünyasında yaygınlaştı. Kahire’deki Ayn Şems Üniversitesi’nde sosyoloji profesörü olan Hassan Ahmed, bu yeni trendin kadınların kendilerini farklılaştırmak istemesinden kaynaklandığını belirtti. Piyasada var olan etiketsiz satılan sivilce ve cilt lekeleri için kullanılan ilaçlara kadar pek çok cilt beyazlatıcı bulunuyor. Ancak “Fair & Lovely” fair lovely marka krem tercih ediliyor. Televizyonlarda oynayan beyazlatıcı kremlerin reklâmlarında, cildi daha beyaz olanların istedikleri işe rahatça girebildikleri ve istediği erkeğin dikkatini çekebildikleri yayınlanıyor. Pek çok kadın örgütü bu reklâmların ırkçılık olduğunu savunuyorlar. Antik Fuar Ve Lovely Vitaminli Krem İçinde Bulunan Farklı Bitki Karışım, Sayesinde Zengin ve Gizemli Formülü İle Boyutu Hakkettiğiniz Güzelliği sunuyor. Özel Araştırmalar ile bulunmuş ve klinik olarak kanıtlanmış etkiye sahip olan krem cildi derinlemesine besleyerek nüfuz ederken ona eşsiz bir parlaklık verir.

Cildinizde farklı nedenlere bağlı olarak birtakım lekeler oluşabilir. Cildinizdeki bu lekelerin oluşması çeşitli nedenlere bağlanabilir. Bazı lekeler insanların genetiksel yapılarıyla alakalıyken, bazı lekelerde çevresel ve psikolojik nedenlerden dolayı oluşabilmektedir. Vücudunuzda meydana gelen lekeleri kendi yöntemlerinizle giderebilmeniz söz konusu değildir. Vücudunuzdaki lekeleri giderebilmek için Fair Lovely leke giderici krem kullanmalısınız. Fair Lovely krem leke giderici özeliliğinin dışında cilt beyazlatıcı ve cilt yenileyici özelliklerinede sahiptir. Fair Lovely krem kullanarak, leke giderici özelliği sayesinde vücudunuzdaki lekelerden kurtulurken, cilt beyazlatıcı etkisiyle etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Cilt yenileyici özelliğinide bünyesinde barındıran Fair Lovely cildinizde kullandığınız alanlarda derinlemesine cilt bakımı yapmaktadır.
Vücudunuzda yüzünüzde dahil olmak üzere dilediğiniz bölgede rahatlıkla uygulayabileceğiniz Fair And Lovely leke giderici krem cilt beyazlatıcı ve cilt yenileyici özellikleri sayesinde, kusursuz bir cilt yapısına sahip olmanızı sağlıyor.
Fair Lovely leke giderici kremin kullanılacağı vücudun yağlı yada kuru olması önemli değildir. Bütün cilt yapılarına uyum sağlayan bu harika ürün vücudunuzun doğal yapısına zarar vermeksizin cilt bakımı yapmaktadır. Cildinizde uyguladığınız bölgelerde derinlemesine nüfus eden Fair And Lovely leke giderici krem, deri altınızdaki hücreleri besleyerek hayat verir. Yumuşak, çatlaksız, parlak, lekesiz, sıkı ve güneş ışınlarına dayanıklı muhteşem bir cilt yapısıyla, harika bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, sizin için en uygun tedavi yöntemi Fair Lovely leke giderici krem kullanmaktadır. Dünyada kendi alanında 1 numara olan Fair And Lovelyartık Türkiye'de. Sizde bu muhteşem ürün sayesinde tüm cilt problemlerinizden kurtulabilir ve harika bir fiziksel geörünüme sahip olabilirsiniz. Fair Lovely leke giderici kreme sahip olabilmek için tek yapmanız gereken, sipariş vermektir. Şuan kampanyalı satış fiyatlarıyla müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz leke giderici, cilt beyazlatıcı ve cilt yenileyici özelliklerdeki bu ürünü çok makul fiyatlarla sipariş vererek, satın alabilirsiniz. Sanal mağazamız müşterilerine ekonomik koşullarla alternatifli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Siparişlerinizin ödemelerini dilerseniz kredi kartıyla, dilerseniz havale yaparak, dilersenizde kapıda ödeme seçeneklerinden herhangi birini tercih ederek kolaylıkla ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fair Lovely İçeriği

Fair and Lovely nin cilde hiçbir olumsuz yan etkisi yoktur.Rahatça kullanabilirsiniz. İçerigindekiler aşagıda tek tek belirtilmiştir.

* Niacinamide (B3 VİTAMİNİ) : Deride renk pigmentini dengeleyerek ten rengini aydınlatır. 

* Derinin en üst tabakasına bağlar, ve gerçekte konsantrasyonunu azaltarak mevcut renk pigmentini korur. 

* Tocopheryl Acetate(VITAMIN E) : Nemlendirir,serbest radikalleri korur, deriyi besler, gençleştirir ve canlandırır. 

* Sodyum Ascorbyl fosfat (C vitamini) : Leke azaltır, cilde doğal bir parlaklık sağlar , 

* Retinyl Palmitate (VITAMIN A) : Deri esnekliğini arttırır, deri hücrelerini, smoothensi kuvvetlendirir, güçlendirir ve deriyi besler..  

* Nilotpala & Patanga : Cildi yumuşatır ve rahatlatır. 

* Laksa &Kumkuma ( Kalkam ) :Cilt dokusunu düzeltir 

* Ajakshira& Ksheera : Cildi nemlendirir ve Şekillendirir 

* Chandan & Ushira : Cildin iritasyonunu azaltır 

* Padmakesara & Padmaka : Doğal cilt sıkılaştırıcı 

* Laksa ( Kalkam) & Nyagrodhapada : Cildi yumuşatır ve Çatlakları Önler 

* Manjista & Kumkuma : Cildin renk dengesini sağlar 

* Yashtimadhu& Kumkuma ( Kalkam ) : Doğal cilt parlatıcı 

* Ladhra : Cildi beyazlaştırır.

 

Fair Lovely Faydaları

Cildi besler ve cildin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri eşsiz formülü ile destekler.

Cildi korur. Güneşin zararlı ışıklarından ve diğer dıştan gelen etkilerden korur.

Doğal kürdür. parlaklık verir ışıl ışıl bir cilt sunar kısa sürede bile kremin etkilerini gözle görünür şekilde hissedersiniz..

Cilde duruluk verir. Deri hücrelerini rahatlatır. Size sakin bir görünüm verir.

tahriş olmuş cildi Tedavi eder.cildinizde hoş bir serinlik hissi verir.

Lekelerin azalmasını renginin açılmasını sağlar.

Cildin hücrelerini yeniler.Cilde parlaklık kazandırır.

Cildin doğal yapısını destekler.Cilt dokusunu geliştirir.

Deriyi gerer ve sizin daha genç görünmenizi sağlar.

Cildin parlak ve aydınlık görülmesini sağlar.

Pürüzsüz bir cilt sunar

Duru net kusursuz bir cilt sunar.

Beyaz bir cilt renginiz olur.

Cildi beyazlatma etkisi vardır

Fair Lovely Kullanımı

Günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere kremimizi temizlenmiş cildinizin istediğiniz yerinde kullanabilirsiniz.

Vücudunuzda arzu ettiğiniz tüm bölgelerinde kullanabilirsiniz.

Bitkisel içeriğinden dolayı hiç bir olumsuz etkisi olmaz zengin ve gizemli bitkisel formülü ile size hakkettiğiniz güzelliği sunuyor.