ÜCRETSİZ KARGO: 250 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Hakkımızda

Müşterilerimizin beklentilerini öncelik olarak aldığımız, kurulduğumuz günden beri elektronik sigara sektöründe lider, güvenilir bir firma olarak aktif hayatımıza devam etmekteyiz. Sigaranın zararlı maddelerine karşı çıkarılan elektronik sigara ve elektronik sigara ürünlerinin satışını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Elektronik sigara ve elektronik sigara ürünlerinin bir çok farklı modellerini barındıran sitemizde, elektronik sigara likitlerini de bulmanız mümkün. Markamız, bir çok kategoride en iyi markaları sunmaya devam etmektedir.


Uygun fiyat avantajları ile birlikte hemen, hemen her model elektronik sigara ve elektronik sigara ürünlerinin satışını yapıyoruz. Sitemiz üzerinden nerede olursanız olun, tek tıkla sipariş verebilir, kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Vizyonumuz


Firsaturunlerim.com olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla elektronik sigara ve elektronik sigara ürünlerinde, Türkiye'de  ve hizmet verdiğimiz her bölgede 'lider' konumuna gelmektir.


Firsaturunlerim.com ; birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri kendine esas kılmıştır.