Firsaturunlerim.com Nasıl Çalışır ?
Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermeyi kendimize prensip kılarak bu sektörde ilerlemeyi her zaman hedefledik. Sizlerin memnun kalacağı, etkisini görebileceğiniz ürünler getirerek web sayfamızın adından da anlaşıldığı gibi fırsat ürünü olarak uygun fiyatla satmaya karar verdik. Her zaman güncel ve faydasını görebileceğiniz ürünlere yatırım yapmaktayız. Tüm ürünlerimizde kargo fiyatı dahildir.

Her güne özel ürün seçilerek günün fırsat ürünü belirlenmektedir. Bu ürünün biraz daha fiyatı uygundur. Sistemin tanımlamış olduğu saat içerisinde bu ürün satın alınırsa kullanıcılarımız günün ürününün yazdığı fiyatta ürüne sahip olabilmektedir.

Nasıl Sipariş Veririm ?
Ürünlerimizin yanındaki yeşil butona tıklayarak (hemen al) açılan formda bilgileri doldurarak siparişini verdiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Ödeme Yöntemi Nasıl ?
Firsaturunlerim.com sizlere en güvenli yol olan, kapıda ödeme şeklini sunmaktadır.Siparişini verdiğiniz ürünün ücretini kapıda ödeyerek ürüne sahip olabilirsiniz.

Geri İade İşlemleri Nasıl ?
Firsaturunlerim.com sizlere daha iyi hizmet sunmak için siparişini verdiğiniz ürün tarafınıza geldiğinde memnun kalmadığınız takdirde ürünü geri iade almaktadır.

Saygılarımızla
firsaturunlerim.com